Vrij weekend in Twente

Vrijdag 23 augustus
Vandaag is er gelegenheid om heerlijk uit te rusten bij je camper of om de omgeving te ontdekken en een fietstocht te maken. Hiervoor zijn er in de kantine diverse fietsroutes beschikbaar. In de omgeving is ook een korte, maar erg mooie wandelroute over de es, door het bos en over boeren erven.
19.30 uur Camperklets met koffie of thee met een koekje of cake. Gedurende het hele evenement verwachten we dat je zelf je kopje meebrengt. Voor de Camperklets buiten even je stoel meebrengen en bij slecht weer hoeft dat niet, dan kunnen we naar binnen in de kantine. Eigen drank en bekers meenemen voor een stukje kaas en worst en een nootje wordt gezorgd. Om 23.00 uur sluiten we af.
Zaterdag 24 augustus 2024
Ook vandaag staat je vrij de dag in te delen, zoals je zelf wilt. Tip voor bezienswaardigheden: Kasteel Warmelo waar dit jaar het thema Rien Poortvliet garant staat voor mooie zandbeelden.
Als er voldoende deelname is, dan probeert de campingeigenaar tegen 17.00 uur, een food truck Döner Zago te regelen. Hier kan je op eigen kosten een Döner of Kebab enz. bestellen.
Mocht dat niet lukken dan is er op 3 km afstand in de dorpen Bentelo en Hengevelde een supermarkt voor de dagelijkse boodschappen. Voor de mensen die geen zin in koken hebben, is daar ook een goed restaurant te vinden... waar je goed kunt eten. In Bentelo is een ijssalon, waar je heerlijk kunt zitten en een lekker ijsje kunt kopen.
Om 19.30 uur beginnen we de Twentse avond, met een kopje koffie of thee en een plak Twentse wegge. Breng wel je eigen bekers en drank mee. Tegen 21.00 uur zullen we een kleine Twentse pub quiz draaien. Voor een stukje kaas en worst en nootje wordt gezorgd. De avond sluiten we om 23.00 uur af.
Zondag 25 augustus 2024
De Camperklets is vanaf 10.00 uur buiten of bij slecht weer in de kantine. Dit geeft je de gelegenheid om nog even gezamenlijk na te praten en een kop koffie of thee te drinken en dit weekend te evalueren.
Om 12.00 uur is het einde van dit weekend en zwaaien we onze deelnemers uit.
Wil je langer blijven dan 12.00 uur overleg dan even met de eigenaar. Bij het uitchecken kan je de kosten voor verblijf en energie voldoen, via PIN of contant bij de servicezuil. Ook is het mogelijk het Twentse landschap nog verder te onderzoeken en een rondje Twente te gaan doen.
We hopen er samen een leuk weekend van te maken, met vriendelijke groet,
Anita, John, Joke en Ruud
Evenement-informatie
Startdatum | 23-08-2024 |
Einddatum | 25-08-2024 |
Sluitingsdatum | 16-08-2024 |
Max. deelnemers | 15 |
Aantal plaatsen | 9 |
Prijs per persoon | Gesloten |
Max. aantal campers | 15 |
Min. aantal campers | 10 |
Huisdieren | Honden, mits aangelijnd. Niet in de binnenruimtes. |
Fietsen | Altijd meenemen... want.....de omgeving is prachtig |
Reisbegeleider(s) | Anita en John Bauhaus, Ruud en Joke Mulder |
Locatie | Campercamping de Bentelose Esch |